Denverio „Nuggets“ (18/16) komanda sužaidė įspūdingą antrą kėlinį ir galiausiai nusikalė pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Svečiuose 124:111 (30:31, 47:24, 22:19, 25:37) buvo nugalėta Hjustono „Rockets“ (10/27). Būtent antrasis ketvirtis ir dėjo pagrindą pergalei, nes „Nuggets“ gerokai atitrūko (77:53), o daugiau „Rockets“ varžovų nebeprisivijo.

Nors galutinis skirtumas ir neatrodo labai didelis, dar likus 4 minutėms Hjustono klubo atsilikimas buvo gerokai didesnis – 89:117. „Rockets“ komandai tai jau septintasis pralaimėjimas iš eilės.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo 24 taškus pelnęs bei 11 kamuolių atkovojęs Nikola Jokičius, o Facundo Campazzo žaidė rezultatyviausią karjeros mačą NBA, įmetęs 22 taškus bei atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų. Taip pat argentinietis perėmė 5 kamuolius.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (11 atk. kam.), Facundo Campazzo 22 (12 rez. perd., 5 per. kam.), Aaronas Gordonas 16 (7 atk. kam.), Willas Bartonas 12.

„Rockets“: Jalenas Greenas 29 (5/8 trit.), Kenyonas Martinas 15 (7 atk. kam.), Daishenas Nixas 13, Trevelinas Queenas 10 (5 atk.kam.).