Ketvirtą pergalę iš eilės 2015-2016 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos lyderio pozicijoje kartu su Los Andželo "Clippers" ekipa esantis bei čempiono titulą ginantis "Golden State Warriors" klubas.

Pirmdienį namuose 19,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Golden State Warriors" krepšininkai 50 taškų skirtumu - 119:69 (21:22, 32:12, 40:15, 26:20) - sutriuškino devintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Memfio "Grizzlies" (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) komandą.

Nugalėtojų, kuriems po pirmojo kėlinio (21:22) teko vytis varžovus, gretose vėl sėkmingiausiai rungtyniavo Stephenas Curry'is - 30 (21 - per trečiąjį kėlinį) taškų, 3 po krepšiais atkovoti bei 3 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, ir blokuotas varžovo metimas. Jis pataikė 4 tritaškius iš 8, 6 dvitaškius iš 8 ir realizavo visus 6 baudų metimus.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Ianas Clarkas, 14 - Klay'us Thompsonas, po 11 - Festusas Ezeli (10 atk. kam.) bei Draymondas Greenas (9 sugriebti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai).

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Marcas Gasolis (13 tšk. bei 9 atk. kam.), Mike'as Conley'is (10 tšk.), Mattas Barnesas (9 tšk.) ir Brandanas Wrightas (7 taškai).

Antrąjį bei trečiąjį mačo Ouklande kėlinius arenos šeimininkai laimėjo neįtikėtinu rezultatu - 72:27.