Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
p.s. kiek pasidomejau dabar. Kaip ir teisingi mano atsiminimai. Pirmuose skrydziuose NASA skaiciavimo technika Shuttle"uose naudodavo tik ta, kur eile metu budavo atidirbusi JAV KOP.
dirbant su IBM, IBM'ui buvo iskelta uzduotis, kad veikimo patikimumas butu 0.9995. Bandymu metu apsiektas patikimumo koeficientas 0.9712 netenkino NASA, IBM turejo pasiaiskint.
Ir jau 30 metu antzeminese strukturose NASA naudoja principa, kad geriau daug silpnu kompu, bet apjungtu i dideli tinkla.
bet idomu but suzinot, ar nera toks variantas, kad viska valdo ne vienas galingas kompiuteris, o daug sujungtu salyginai silpnu, taciau patikimu, o kadangi tam tikras procesorius atsakingas tik uz tam tikra siaura dali - to pilnai ir uztenka.
antras momentas - durnas palyginimas su XBox. jau pries metu 10 atgal esu girdejes minti, kad tie patys procesoriai yra naudojami tik po to, kai ilga laika pasisuka kasdienej rinkoj, matyt esme, kad stebedami masiniam naudojime pasitaikancius procesoriu bug'us, gamintojai juos laikui begant istaiso.
gerai kad nera reikalavimo idiegti Vista i kasos aparatus ;)
Jie turbūt užmiršo paminėti, kokio galingumo ir tvirtumo darbines stotis naudoja astronautai skraidantys tais erdvelaiviais.
tai nereali NAUJIENA:)) Paprasciausiai kosminiu aparatu kompiuteriams keliami visiskai kitokie reikalavimai nei PC ar Xbox ant jusu stalo... Tikras idiotizmas lyginti siu kompiuteriu techninius parametrus su musu pc!!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų