Eurolygos TOP-16 varžybų H grupės rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas bei Kšyštofas Lavrinovičius, namuose 86:70 (27:18, 19:14, 11:15, 29:23) nugalėjo Zagrebo „Cibona“ krepšininkus bei užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Pirmajame kėlinuke kova taškas į tašką truko 3 minutes, tada aikštelės šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir atitrūko – 15:9. Likus žaisti 2 minutes ir „Montepaschi“ pirmaujant 17:14 italai surengė spurtą 7:0 ir pirmą kartą šio vakaro rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą – 24:14. Kėlinuką kiek sėkmingiau užbaigė svečiai, kurių deficitas po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 9 taškus – 18:27.

Antrajame ketvirtyje ir toliau iniciatyva priklausė Sienos krepšininkams. Likus žaisti 3 minutes aikštelės šeimininkų pranašumas tapo rekordiniu – 40:24. Svečiams buvo pavykę priartėti iki 32:43, tačiau aidint finalinei antrojo kėlinuko sirenai R. Sato pataikė tritaškį ir komandas vėl skyrė 14 taškų – 46:32.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Montepaschi“ pirmavo – 57:39, tačiau tada „Cibona“ komanda surengė spurtą 8:0 ir priartėjo iki 57:47. Toks pat rezultatas švieslentėje degė ir po trisdešimties žaidimo minučių.

Paskutinįjį kėlinuką ryžtingai pradėjo Kroatijos krepšininkai, kurie po M. Rožičiaus tritaškio sumažino deficitą iki 7 taškų – 55:62. Likus žaisti 6 minutes komandas skyrė tie patys 7 taškai – 64:57, tačiau tada Italijos čempionai laimėjo atkarpą 8:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą – 72:57. Per likusį laiką svečiams nepavyko atsitiesti ir jie patyrė nesėkmę bei prarado šansus kautis dėl vietos tarp aštuonių stipriausių Senojo žemyno ekipų.

K. Lavrinovičius dėl riešo lūžio nerungtyniavo.

R.Kaukėnas per 26 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo tik atitinkamai 29 ir 14 taškų įmetę Terrellas Mcintyre'as bei Henry Domercantas.

Pralaimėjusiems Marinas Rožičius surinko 13 taškų, Davoras Kusas - 12, Alanas Andersonas (9 atk. kam.) ir Vedranas Vukusičius pelnė po 11 taškų, Nikola Prkačinas pridėjo 10 taškų.