Antrąją pergalę ketvirtose Eurolygos „Top 16“ etapo G grupės rungtynėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri savo aikštelėje 77:74 (12:20, 26:17, 15:16, 24:21) įveikė be pergalių liekančią ir galimybių patekti į ketvirtfinalį jau nebeturinčią Belgrado „Partizan“ komandą.

Tris su puse kėlinio aikštės šeimininkai buvo priversti vytis varžovus, tačiau Rimantas Kaukėnas lemiamo ketvirčio viduryje pelnė septynis taškus iš eilės bei išvedė „Montepaschi“ klubą į priekį (64:60). Nors „Partizan“ komanda vėl buvo susigrąžinusi pranašumą (65:64), Italijos čempionai iniciatyvos iš savo rankų jau nepaleido ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:74.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R.Kaukėnas per 29 minutes surinko 17 (dvitaškiai 4/8, tritaškiai 1/2, baudos 6/6) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei tiek pat sykių pažeidė taisykles.

Trečiajame kėlinyje lietuvis buvo nubaustas technine pražanga.

18 minučių aikštelėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius į varžovų krepšį įmetė 6 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/2, baudos 3/4) taškus, atkovojo 3 kamuolius, 4 sykius suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

„Montepasch“: R.Kaukėnas 17, Sh.Stonerookas ir D.Mossas - po 10, N.Zisis 9, M.Hairstonas ir M.Rakovičius - po 8.

„Partizan“: J.Vesely 17 (7 atk. kam.), C.Jerrellsas 16, R.Katičius (12 atk. kam.), N.Jawai'us ir J.Gistas - po 8.