Per 21 minutę 23 taškus Eurolygos rungtynėse su Tel Avivo „Maccabi“ pelnęs Mindaugas Kuzminskas turėtų būti ant rankų nešiojamas. Lemiamais momentais lietuvis traukė Malagos „Unicaja“ ekipą ir padėjo jai iškovoti pergalę 93:82.

M. Kuzminskas pasiekė savo rezultatyvumo rekordą Eurolygoje. Lietuvis pataikė visus šešis mestus dvitaškius, 3 iš 5 tritaškių ir abu baudos metimus. Taip pat puolėjas atkovojo du kamuolius, atliko perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo du kamuolius ir triskart suklydo. Jis surinko 25 naudingumo balus.

Malagos komanda D grupėje šoktelėjo į patį viršų su dviem pergalėmis, o 2014 metų Eurolygos čempionai kol kas savo sąskaitoje turi du pralaimėjimus.

„Kontroliavome rungtynes nuo pradžios. Varžovai priartėjo, bet mes nusipelnėme pergalės. Padarėme daug klaidų, bet parodėme charakterį ir buvome ambicingi, - kalbėjo „Unicaja“ strategas Joanas Plaza. – Tai svarbi pergalė mums. Norime visur laimėti, prieš bet kurią komandą. Jei galime varžytis su tokia didžia komanda kaip „Maccabi“, reiškia, einame teisingu keliu.“

„Šis pralaimėjimas namie buvo skausmingas, - atviravo „Macabi“ treneris Guy Goodesas. – Žinojome, kad laukia sunkios rungtynės. Jaudinomės dėl atšokusių kamuolių ir buvome teisūs. Praėjusią savaitę praleidome 100 taškų, dabar 93 – to jau per daug. Turime pasimokyti ir judėti į priekį.