Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelona“ ir „Cadiz“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Lionelis Messi 32-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Frenkie de Jongas ir Pedri po kartą nuginklavo vartininką. Visgi abu kartus teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčių neįskaitė.

L.Messi 64-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Miralemas Pjaničius 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Aleixas Fernandezas 89-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo lygus 1:1.