Lionelis Messi įmušė devintąjį įvartį per šešerias rungtynes, o Majamio „Inter“ antradienį 4:1 sutriuškino Filadelfijos „Union“ ir pateko į Lygos taurės finalą.

Praėjusiais metais MLS taurės finale dalyvavusi ir namuose dominavusi Filadelfijos ekipa buvo pasirengusi tapti didžiausiu Majamio komandos išbandymu nuo tada, kai pastaroji praėjusį mėnesį į savo sudėtį įtraukė argentiniečių žvaigždę.

Tačiau svečiai iš Majamio ir vėl greitai pradėjo rungtynes, kai jau po trijų minučių po Serhijaus Krivcovo perdavimo pasižymėjo įsibėgėjęs Josefas Martinezas.

L. Messi kažkodėl buvo paliktas nesaugomas iškart už aikštės vidurio, kur gavo J. Martinezo perdavimą, išlėkė į priekį ir 20-ąją minutę paleido tolimą šūvį, kuris aplenkė „Union“ vartininką Andre Blake'ą, nesugebėjusį reaguoti.

Jordi Alba dar labiau demoralizavo „Union“ komandą, prieš pat pertrauką įmušdamas įvartį ir išvesdamas savo komandą į priekį 3:0.

Šeštadienį vyksiančiame Lygos taurės finale Majamis susitiks su Monterėjaus „CF Monterrey“ arba Našvilio SC, kurie žais vėliau antradienį, ir tai bus pirmasis Majamio klubo finalas istorijoje.

Ši pergalė taip pat reiškia, kad kitais metais Majamis pirmą kartą dalyvaus CONCACAF Čempionų lygoje.