Meksikoje vykusiame Karlo Poperio debatų čempionate, kuriame dalyvavo 250 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių, Lietuvos mokinių komanda užėmė 7-ąją vietą. Lietuvai atstovavo Kauno jėzuitų gimnazijos vienuoliktokas Simonas Bartulis, Kauno Jono Jablonskio dvyliktokai Eglė Kavaliūnaitė ir Justinas Cirtautas, komandos trenerė – Gedminė Marija Bubnytė. Visi kalbėtojai pateko į geriausiųjų turnyro kalbėtojų dvidešimtuką, Simonas išrinktas šeštuoju geriausiu kalbėtoju. Debatų čempionato nugalėtoja tapo Pakistano mokinių komanda.

Pasibaigus Karlo Poperio debatų čempionatui, dalyviai dar rungėsi Britų parlamento formato turnyre. Šiame turnyre dalyvauja ne atskirų šalių, bet mišrios komandos. Visos komandos, kuriose buvo lietuvių, pateko į pusfinalius, o Simono ir Deivi iš Estijos komanda pasiekė finalą. Šiame turnyre varžėsi 22 komandos iš 17 šalių. Individualių kalbėtojų lentelėje Justinas užėmė 8-ąją, Eglė 6-ąją, o Simonas 3-ąją vietą.