„Mavericks“ krito jau penktą kartą paeiliui

Penktą pralaimėjimą NBA lygoje iš eilės patyrė Dalaso „Mavericks“ komanda, kuri namuose 105:111 (28:29, 27:26, 27:22, 23:34) pripažino Fynikso „Suns“ pranašumą.

Chrisas Paulas nugalėtojams pelnė 27 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, jis vien paskutiniame ketvirtyje surinko 16 taškų. Trečiajame kėlinyje likus žaisti šešioms „Suns“ atsiliko 15 taškų, bet šeimininkai po to perėmė iniciatyvą.

Pralaimėjusiems Luka Dončičius surinko 29 taškus, iš jų 18 pelnė trečiajame kėlinyje.

„Suns“ komanda trečias rungtynes iš eilės žaidė be Devino Bookerio, o „Mavericks“ nepadėjo Kristapas Porzingis.

Priešpaskutinę mačo minutę „Suns“ pataikė du tritaškius, didino pranašumą 105:96 ir pergalės nepaleido.

„Suns“: Chrisas Paulas 29 (12 rez. perd.), Deandre’as Aytonas 18, Mikalas Bridgesas ir Jae Crowderis po 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29, Timas Hardaway 19, Willey Cauley-Steinas 14.