Vokietijos čempionate Gytis Masiulis išbėgo ant parketo antrosiose rungtynėse, o jo atstovaujama Frankfurto „Skyliners“ (0/2) komanda 77:80 (16:18, 19:19, 16:14, 26:29) nusileido Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (2/0) ekipai.

Visas susitikimas buvo labai atkaklus, o G.Masiulis rungtynes atidarė dėjimu. Per pirmas 3 minutes jis jau buvo pelnęs 5 taškus, vėliau puolimas kiek sulėtėjo, tuo tarpu „Skyliners“ antrame kėlinyje atsiliko nuo varžovų 27:33.

Vis tik prisivijo oponentus lietuvio klubas greitai, o po pertraukos komandos toliau kovėsi atkakliai. Likus 41 sekundei G.Masiulis tritaškiu lygino rezultatą, nors prieš tai atakuodamas iš toli strigo keturis kartus. Vis tik jam atsakė Marcosas Knightas ir Frankfurto ekipa buvo priversta pralaimėti.

Lietuvis iš viso per 23 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 perdavimus, 3 kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

„Skyliners“ klubui 17 taškų pelnė Quantezas Robertsonas (5/11 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), 16 – Yormanas Polas, 15 – Akeemas Vargasas.

„MHP Riesen“ ekipai 25 taškus surinko Marcosas Knightas (5/6 trit.), 15 – Jaleenas Smithas, 14 – Frederickas Nixonas, 13 – Nickas Weileris-Babbas.