Jau rungtynių pradžioje be savo pagrindinio vidurio puolėjo likusi Maskvos CSKA (0/1) komanda su Mariumi Grigoniu nesėkmingai pradėjo Eurolygos sezoną. Rusijos klubas svečiuose 74:84 (29:21, 16:23, 14:18, 15:22) turėjo pripažinti Milano „AX Armani“ (1/0) krepšininkų pranašumą.

21 minutę žaidęs M.Grigonis pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, padarė 2 klaidas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 3 naudingumo balus.

Rungtynėse sužaidus vos dvi minutes skaudžią kelio traumą patyrė CSKA aukštaūgis Nikola Milutinovas. Pastarasis negalėjo tęsti rungtynių ir parketą paliko tik padedamas komandos draugų.

Nepaisant to, svečiai pirmajame kėlinyje kontroliavo situaciją ir buvo susikrovę dviženklę persvarą (29:19). Vis dėlto, stipraus starto pratęsti nepavyko ir Milano ekipa jau antrajame ketvirtyje ne tik prisivijo, tačiau ir persvėrė rezultatą (34:38).

Po didžiosios pertraukos apylygiai vykę rungtynės pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako (59:68). Ne ilgai trukus skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų (65:78).

Maskviečiams galiausiai jau nepavyko sukurti intrigos ir teko patirti pirmąją sezono nesėkmę Eurolygoje – 74:84.

CSKA: Iffe Lundbergas 13 (2/4 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Willas Clyburnas 12, Nikita Kurbanovas 10, Danielis Hackettas ir Aleksejus Švedas po 9, Johannesas Voigtmannas 8 (7 atk. kam.).

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas ir Shavonas Shieldsas (6/7 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 17, Nicolo Melli 15 (9 išpr. praž.), Kyle‘as Hinesas 13, Devonas Hallas 11.