Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės Ispanijos čempionate patyrė Vitorijos „Baskonia“ (4-5) klubas su Tadu Sedekerskiu. Baskai šį kartą svečiuose po dviejų pratęsimų 95:108 (16:27, 24:20, 16:12, 23:20, 8:8, 8:21) nusileido Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (4-5) krepšininkams, kurių gretose žaidžia Marekas Blaževičius.

T.Sedekerskis per 41 minutę pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo net 14 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

M.Blaževičius aikštėje praleido 19 minučių, pasižymėjo 2 taškais (1/5 dvit.), 3 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, blokuotu metimu, klaida, pražanga ir 0 naudingumo balų.

Pralaimėjusių negelbėjo net 33 Markuso Howardo taškai (5/13 trit.), 16 įmetė Codi Milleris-McIntyre'as (7 rez. perd.), 14 – Matthew Costello (7 atk. kam.).

Nugalėtojams 22 taškus surinko Jordanas Howardas, 20 pelnė Artemas Pustovyi (6/6 dvit., 8 atk. kam., 28 n. b.), 19 pridėjo Thomas Scrubbas, 15 – Roko Badzimas.