0

Sekmadienio popietę Birmingemo „Villa Park“ stadione sužaistos Anglijos supertaurės („Community Shield“) rungtynės tarp praėjusio Anglijos „Premier“ lygos sezono nugalėtojų „Manchester City“ ir lygos taurės nugalėtojų, Londono „Chelsea“ futbolininkų.

Nors pirmieji į priekį po Fernando Torreso įvarčio 40 minutę išsiveržė „mėlynieji“, kurie pirmajame kėlinyje atrodė solidžiau, antrajame vaizdas aikštėje pasikeitė kardinaliai, mat besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, iš aikštės buvo pašalintas „Chelsea“ gynėjas Branislavas Ivanovičius.

Be vieno pagrindinių gynybos ramsčių rungtyniavę Roberto Di Matteo auklėtiniai nesugebėjo atlaikyti „Manchester City“ spaudimo ir 53 minutę pražiopsojo saugą Yaya Toure, kuris labai tiksliu ir stipriu smūgiu pažeme nuginklavo Petrą Čechą. Vos po 5 minučių rezultatą jau savo komandos naudai persvėrė individualų meistriškumą pademonstravęs Carlosas Tevezas, kuris sviedinį „dūrė“ į tolimąjį viršutinį P.Čecho ginamų vartų kampą. Čekijos rinktinės vartininkas į šį smūgį nespėjo net sureaguoti.

Pajutę „kraujo skonį“, „Manchester City“ žaidėjai toliau atakavo ir 65 minutę, po Aleksandro Kolarovo perdavimo, Roberto Mancini komandos persvarą padvigubino prancūzas Samiras Nasri. Po šio epizodo, 80 minutę intrigą trumpam atstatė jaunasis „Chelsea“ gynėjas Ryanas Bertrandas, tačiau per likusias 10 minučių pratęsimo, mažumoje visą antrą kėlinį žaidusiems „mėlyniesiems“ išplėšti nepavyko.

Paskutinį kartą „Community Shield“ apdovanojimą „Manchester City“ futbolininkai laimėjo 1973 metais, tuo tarpu „Chelsea“ žaidėjai jį savo rankose laikė vos prieš dvejus metus.

Anglijos supertaurė („Community Shield“)

Londono „Chelsea“ 2-3 „Manchester City“

40' [1 - 0] F. Torres, 42' B. Ivanovič raudona kortelė, 53' [1 - 1] Y. Touré, 59' [1 - 2] C. Tevez, 65' [1 - 3] S. Nasri, 80' [2 - 3] R. Bertrand.