0

UEFA Europos lygoje šį vakarą buvo sužaistos vienerios atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės, kuriose ginklus surėmė „Manchester City“ ir „Porto“ futbolininkai.

Varžybas tiesiog nuostabiai pradėjo šeimininkai „Manchester City“ futbolininkai, kurie į priekį išsiveržė jau 1-ą minutę, kuomet po Yaya Toure atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė puolėjas Sergio Aguero.

Šis įvartis buvo didžiulis šokas „Porto„ komandai, kuri jeigu dar ir turėjo rimtų vilčių mesti iššūkį Anglijos „Premier“ lygoms gigantams, jos smarkiai sumažėjo ir tap ko ne minimaliomis.

Sekantis įvartis šiame mače krito jau rungtynių laikui ėmus pamažu tiksėti į pabaigą, kuomet 76-ą minutę pirmojo įvarčio autorius Sergio Aguero perdavė kamuolį komandos draugui Edinui Džeko, o šis nuginklavo vartininką Heltoną.

77-ą minutę „Porto„ futbolininkai liko žaisti dešimt prieš vienuolika, mat antrą geltoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Rolando, kas, ko gero, visiškai lėmė „Manchester City“ kelialapį į aštuntfinalį dar nepasibaigus rungtynėms.

Tačiau tai dar nebuvo viskas. „Manchester City“ kiekybine persvara pasinaudojo 84-ą minutę, kai pasižymėjo saugas Davidas Silva, o dar po dvejų minučių įvarčiu džiaugėsi ir David Pizarro.

„Manchester City„ 4 - 0 „Porto“

1' [1 - 0] Sergio Agüero, 76' [2 - 0] Eedin Dzeko, 84' [3 - 0] David Silva, 86' [4 - 0] David Pizarro.