25
„Man Utd“ – „Tottenham Hotspur“ (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienio vakarą „Wembley” stadione dėl patekimo į Anglijos futbolo taurės (FA) finalą kovojo du šalies grandai – Mančesterio „United“ ir Londono „Tottenham Hotspur”.

25

Minimalia pergale 2:1 (1:1) džiaugėsi „raudonieji velniai“.

Londono komanda po 11-ą minutę pelnyti Dele Alli įvarčio pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau tai buvo tik laikina sėkmė. (0:1).

24-ą minutę rezultatą išlygino Mančesterio komandas naujokas Alexas Sanchezas (1:1).

Lemiamo įvarčio autoriumi tapo „United“ futbolininkas Anderas Herrera (61 min.) nuginklavęs varžovų vartininko saugomus vartus (2:1).

Finale Jose Mourinho auklėtinių laukia Londono „Chelsea“ ir „Southampton“ poros laimėtojai, kurie paaiškės sekmadienio vakarą.