0

Pirmadienio vakare buvo žaidžiamos vienintelės XXXVI Anglijos „Premier“ lygos rungtynės.

Principinėje kovoje dėl pirmos vietos Anglijos čempionate savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavęs „Manchester City“ rezultatu 1-0 privertė kapituliuoti „Manchester United“ futbolininkus.

Paskutinę pagrindinio pirmojo kėlinio laiko minutę į nokdauną „raudonuosius velnius“ pasiuntė tikslus po pakelto kampinio „City“ gynėjo Vincento Kompany smūgis galva. Kaip vėliau paaiškėjo, aikštės šeimininkų ekipos kapitono įvartis tapo pergalingu.

Abu Mančesterio klubai šiuo metu turi po lygiai taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio pirmąją vietą užima „City“ futbolininkai. Iki čempionato pabaigos lieka du turai.

„Raudonieji velniai“ savo aikštėje priims „Swansea City“ ekipą bei išvykoje kausis su „Sunderland“ futbolininkais, o Roberto Mancini auklėtinių laukia mačas išvykoje prieš „Newcastle United“ bei namų rungtynės su „Queens Park Rangers“.

„Manchester City“ 1 - 0 „Manchester United“

19' V. Kompany (geltona kortelė)

45' [1 - 0] V.Kompany

53' Y. Toure'as (geltona kortelė)

69' P. Jonesas (geltona kortelė)

75' D. Jongas (geltona kortelė)

77' M. Carrickas (geltona kortelė)