Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir Liverpulio „Everton“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1, o ryškiausia „raudonųjų velnių“ žvaigždė Cristiano Ronaldo aikštėje pasirodė tik po keitimo 57-ą minutę.

„Man United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras po rungtynių aiškino, kad nusprendė kiek patausoti C.Ronaldo jėgas dėl intensyvaus rungtynių tvarkaraščio. Visgi, toks pasiteisinimas įtikino ne visus. Net ir klubo legenda Seras Alexas Fergusonas užsiminė, kad nepritaria tokiam sprendimui.

„The Guardian“ teigimu, A.Fergusonas šia tema bendravo su buvusiu UFC čempionu Chabibu Nurmagomedovu. Dagestanietis neseniai lankėsi Anglijoje, kur ne tik bendravo su sirgaliais, bet ir susitiko su „Man United“ legendomis.

„Kai „Everton“ pamatė, kad Ronaldo nežaidžia, tai buvo kiek...“, – Ch.Nurmagomedovui pradėjo aiškinti A.Fergusonas.

Kovotojas tada pertraukė futbolo legendą: „Jis buvo išleistas antrajame kėlinyje“.

„Žinau, kad jis buvo išleistas į aikštę antrajame kėlinyje, bet, mano nuomone, į startinę vienuolikę visada reikia įtraukti visus geriausius žaidėjus“, – Ch.Nurmagomedovui atsakė A.Fergusonas.

C.Ronaldo po lygiųjų su „Everton“ aikštę paliko įsiutęs. „Man United“ po neblogo sezono starto pradėjo barstyti vis daugiau taškų. Per paskutinius 2 turus ekipa surinko tik 1 tšk. ir turnyrinėje lentelėje nukrito į 4-ą vietą, o dabar jų lauks dar rimtesni varžovai.