„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „AC Milan“ futbolininkus ir bendrame rezultate triumfavę 2:1 iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Alexis Saelemaekersas 41-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Deanas Hendersonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Rade Kruničius 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Paulis Pogba 48-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Zlatanas Ibrahimovičius 74-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau D.Hendersonas dar kartą meistriškai atrėmė kamuolį.

Franckas Kessie 82-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.