Milano „Inter” ir „Manchester United“ žengė į UEFA Europos lygos pusfinalius. Italai viską sutvarkė per pagrindinį laiką, o „Man Utd“ prireikė pratęsimo.

„Inter ketvirtfinalyje 2:1 įveikė Lėverkuzeno „Bayer” ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.

Visi rungtynių įvarčiai krito pirmame kėlinyje. Nicolo Barella jau 15 min. pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Inter” į priekį 1:0.

21 min. Romelu Lukaku tiksliai uždarė Ashley Youngo perdavimą ir padvigubino Milano klubo pranašumą.

Vis tik vos po kelių akimirkų Kai Havertzas (24 min.) puikiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Tačiau tai ir buvo paskutinis įvartis.

Kitose rungtynėse „Man Utd“ minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Copenhagen“ futbolininkus.

Masonas Greenwoodas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR techologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Marcusas Rashfordas antrojo kėlinio pradžioje taip pat nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir rezultatas išliko nepakitęs.

Anglai turėjo dar kelias progas, bet vis pritrūkdavo tikslumo, kol Bruno Fernandesas 95-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Kiti ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami antradienį.