Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse „Manchester City“ klubas minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus.

„Man City“ pirmajame kėlinyje puikiai žaidė puolime, kūrė vieną progą po kitos, o tai netrukus davė rezultatų. Philas Fodenas 24-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė svečius į priekį 1:0. Pastarasis pasižymėjo jau penkiuose paskutiniuose susitikimuose su „Bournemouth“.

Antrajame kėlinyje aktyvesni buvo „Bournemouth“ futbolininkai, kurie iš viso atliko 9 smūgius, kai tuo tarpu „Man City“ – 6. Visgi šeimininkams išlyginti rezultato taip ir nepavyko.

„Man City“ jau laimėjo daugiau išvykos rungtynių visuose turnyruose šiame sezone (14) nei viso praėjusio sezono metu, kai laimėjo „treblą“ (13).

P.Guardiolos vadovaujama komanda po 26 sužaistų rungtynių turi surinkusi 59 taškus ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderio „Liverpool“ atsilieka vos vienu tašku. Tuo tarpu „Bournemouth“ su 28 taškais žengia vos keturioliktas.