Majamyje prie didžiojo LeBrono Jameso, Dwyane'o Wade'o ir Chriso Bosho trejeto gali prisijungti dar viena kylanti žvaigždė. Tai – „Heat“ naujokas Norrisas Cole'as.

23 metų gynėjas sužibėjo antrosiose reguliariojo sezono rungtynėse, kuriose per 29 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Ne gana to, N. Cole'as ketvirtajame kėlinyje su Bostono „Celtics“ per paskutiniąsias 3 minutes pelnė 9 taškus ir tapo pergalės kalviu (115:107).

Kai iki mačo pabaigos liko žaisti 9,3 sek. ir N.Cole'as stojo prie baudų metimo linijos, „Heat“ sirgaliai ėmė skanduoti „MVP“ (naudingiausias žaidėjas). Po rungtynių L. Jamesas stipriai apkabino vieną iš susitikimo didvyrių ir pagyrė už gerą pasirodymą.

„Cole'as įgijo Jameso, Wade'o ir Bosho pasitikėjimą. Ir nesvarbu, kad praėjo labai mažai laiko. Viskas taip greitai todėl, kad Cole'ui svarbiausia yra komanda“, - savo auklėtinį gyrė „Heat“ strategas Erikas Spoelstra.

„Spėju, kad sunkus darbas atsiperka. Tai buvo vienas iš tų vakarų, kuomet Wade'as ir Jamesas rado mane tinkamu laiku. Jie man kaip vyresnieji broliai. Jie padeda man jaustis užtikrintai ir nuolat kartoja, jog manimi tiki“, - žvaigždžių pasitikėjimu džiaugėsi N.Cole'as.

Debiutinėse rungtynėse su NBA čempione Dalaso „Mavericks“ krepšininkas per 20 minučių pasižymėjo 7 taškais.