Madrido derbyje „Real“ išplėšė lygiąsias

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs Madrido derbis tarp „Atletico“ ir „Real“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Luisas Suarezas 15-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Karimas Benzema 18-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Janas Oblakas meistriškai atrėmė kamuolį.

Casemiro 29-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau dar kartą šeimininkus išgelbėjo sėkmingai pasirodęs vartų sargas.

„Real" surengtos atakos metu kamuolys lietė Felipe ranką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra žaidimo ranka neužfiksavo ir „Real“ komandai vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Toni Kroosas 49-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Tikslaus perdavimo sulaukusiam Yannickui Carrasco tiksliai uždaryti jo nepavyko ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Puikia proga pasižymėti antrą kartą nepasinaudojo L.Suarezas, pastarojo smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

K.Benzema 88-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.