0
TV3

Trečiadienį vėlai vakare sužaistose centrinėse Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXVI turo rungtynėse vienintelis Lionelio Messi įvartis lėmė čempionate pirmaujančių „Barcelona“ futbolininkų pergalę prieš Mariaus Stankevičiaus atstovaujamą „Valencia“ vienuolikę.

„Mestalla“ stadione aukšta sparta vykusią dvikovą geriau pradėjo katalonai, kurie jau pirmajame kėlinyje turėjo tris geras progas pasižymėti, tačiau savo progomis nepasinaudojo tiek tas pats L. Messi, tiek Davidas Villa.

Antrajame kėlinyje „šikšnosparniai“ perėmė iniciatyvą ir patys surengė kelis pavojingus išpuolius, tačiau pastarųjų dviejų metų geriausio planetos žaidėjo tikslus smūgis 77 mačo minutę atnešė tris taškus Josepo Guardiolos kariaunai.

„Valencia“ komandai atstovaujantis Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas žaidė visas 90 minučių ir atrodė užtikrintai, tačiau nesustabdė rezultatyvų perdavimą atlikusio „Barcelona“ klubo brazilo Adriano.

„Villarreal“ - Alikantės „Hercules“ dvikova baigėsi minimalia „submarinų“ pergale 1:0.

Rezultatai:

Madrido „Getafe“ 1 - 1 Madrido „Atletico“

3' [1 - 0] M.D. Moral, 81' [1 - 1] M.T. Elias

Pamplonos „Osasuna“ 0 - 0 La Korunjos „Deportivo“

San Sebastiano „Sociedad“ 1 - 1 Valensijos „Levante“

53' [1 - 0] D. Zurutuza, 77' [1 - 1] A.d. Horno

„Villarreal“ 1 - 0 Alikantės „Hercules“

21' [1 - 0] G. Rossi

„Zaragoza“ 2 - 1 Bilbao „Athletic“

18' [0 - 1] F. Llorente, 48' [1 - 1] J. Jarosik, 55' [2 - 1] I. Uche

„Valencia“ 0 - 1 „Barcelona“

77' [0 - 1] L. Messi