Nervingai rungtynėse su CSKA ekipa rungtyniavęs ir net techninę pražangą užsidirbęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marcusas Brownas po dvikovos guodėsi, kad tapo Eurolygoje dirbančių arbitrų taikiniu ir kategoriškai paneigė simuliuojantis aikštelėje.

„Pirmoje pusėje žaidėme gerai, tačiau varžovams pradėjus rungtyniauti žemesne sudėtimi viskas pasikeitė. Chriapa ir Voroncevičius suardė visus mūsų planus. Po krepšiu mums labai trūko Traviso Watsono, jo fizinės jėgos.

Po pertraukos varžovai pradėjo aktyviau gintis, mums teko sulėtinti žaidimo tempą ir prie pasikeitusių sąlygų neprisitaikėme. Gynyboje padarėme keletą klaidų.

CSKA – gera komanda, turinti gerą trenerį. Jie kartu jau daug metų, todėl prieš tokias komandas žaisti visada sunku. Kita vertus, tai yra gera pamoka mūsų jaunimui, nes žaidžiant tokio lygio rungtynes visada kažką iš jų pasiimi. Esame komanda ir visi turime būti pasiruošę žaisti.

Nesvarbu, tai būtų kelios minutės ar kelios sekundės. Laimime, kaip komanda, pralaimime - taip pat. Stengsimės judėti į priekį“, – po rungtynių teigė M. Brownas.

– Pirma rungtynių pusė šį kartą buvo nebloga?

– Viena geresnių, bet rungtynės po dviejų kėlinių nesibaigia. Rungtynių metu turime daugiau kalbėti, turime išnaudoti galimybes puolant, o svarbiausia, turime žinoti, ką norime padaryti ir kaip tai turime padaryti. Turime būti susikoncentravę ir nedaryti tokių klaidų, kokių pridarėme šį kartą.

– Kodėl gavote techninę pražangą?

– Nenorėčiau apie tai daug kalbėti, tačiau šį sezoną tapau teisėjų taikiniu. Negaliu pakeisto to, kas buvo praeityje. Negaliu pakeisti to, ką apie mane kalba žmonės. Žaidimas vyksta, nutinka visokių situacijų, bet tai nereiškia, kad aš simuliuoju. Esu per senas simuliuoti.

Europoje yra „auksiniai berniukai“, kurie per rungtynes gali mesti 6-10 baudų metimų, o aš retai kada turiu galimybę mesti nuo baudų metimo linijos. Nesiskundžiu, tačiau tai šiek tiek nuvilia. Esu čia jau daug laiko ir įrodžiau, kad galiu rungtyniauti. Todėl ir jaučiuosi šiek tiek nusivylęs, tačiau toks jau gyvenimas.