0

Vėlų šeštadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ čempionate akis į akį susitiko pirmenybių lyderis ir autsaideris. 27 turo rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi „Barcelona“ rezultatu 2-0 palaužė turnyrinės lentelės dugne esančią La Korunjos „Deportivo“ ekipą.

Šį sezoną retai arba tik po keitimo aikštėje pasirodantis buvęs Londono „Arsenal“ komandos atraminis saugas Alexas Songas šį kartą rungtynes pradėjo startinėje katalonų klubo sudėtyje ir žaidė visas 90 minučių.

Tuo tarpu kitas „Barcelona“ komandos narys Alexisas Sanchezas, kuris taip pat pirmoje sezono pusėje liko savo paties šešėlyje, 38 minutę sugebėjo pelnyti įvartį. Čiliečiui į pagalbą suskubo po keitimo aikštėje pasirodęs Lionelis Messi. Argentinietis įmušė įvartį 88 minutę ir įtvirtino šeimininkų turimą persvarą.

Šiame ture pergalės iškovoti nepavyko „Malaga“ klubui. Trenerio Manuelio Pellegrini auklėtiniai išvykoje rezultatyviomis lygiosiomis 1-1 sužaidė su lygos vidutinioku „Real Valladolid“. Šiose rungtynėse šeimininkams įvartį pelnė Manucho Goncalvesas, tuo tarpu svečių gretose kartą pasižymėjo Martinas Demichelis.

Ispanijos pirmenybėse ir toliau sėkmingu žaidimu stebina „Rayo Vallecano“ ekipa. Praėjusį sezoną apatinėje turnyrinės lentelės dalyje rikiavęsis klubas šios dienos mače rezultatu 2-0 privertė pasiduoti Barselonos „Espanyol“ komandą. Nugalėtojų gretose po kartą pasižymėjo Alejandro Dominguezas ir Piti.

Rezultatai: „Barcelona“ 2 – 0 „Deportivo La Coruna“ 38‘ [1 – 0] Alexis Sanchez 88‘ [2 – 0] Lionel Messi

„Rayo Vallecano“ 2 – 0 „Espanyol“ 9‘ [1 – 0] Alejandro Dominguez 77‘ [2 – 0] Piti „Real Valladolid“ 1 – 1 „Malaga“ 8‘ [1 – 0] Martin Demichelis 41‘ [1 – 1] Manucho Goncalves