Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (18/19) krepšininkai. Darvino Hamo auklėtiniai namų arenoje 106:103 (19:24, 30:29, 32:24, 25:26) įveikė Los Andželo „Clippers“ (22/13) klubą.

Los Andželo komandai LeBronas Jamesas pelnė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 perdavimus.

Likus žaisti 1:17 minutei Taureanas Prince‘as tolimu metimu esant lygiam rezultatui išvedė „Lakers“ į priekį ir komanda galiausiai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Anthony Davisas prie pergalės prisidėjo 22 taškais ir 10 atkovotų kamuolių.

Paskutinę dvikovos sekundę pratęsimą galėjo išplėšti „Clippers“ gynėjas Normanas Powellas, bet jo tritaškis buvo tikslus.

„Clippers“ gretose galingai pasirodė kroatas Ivica Zubacas, kuris pelnė 22 taškus bei sugriebė net 19 kamuolių.

Šiąnakt nutrūko „Clippers“ penkių pergalių serija, bet komanda vis tiek laimėjo 14 kartų iš paskutinių 17 mačų.

„Lakers“ nuo trečiojo kėlinio pabaigos nei karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje vienu metu pirmavo 10 taškų persvara.

„Clippers“: Paulas George (4/7 dvit., 4/11 trit., 4 atk. kam., 5 per. kam.) ir Ivica Zubacas (9/13 dvit., 19 atk. kam.) po 22, Jamesas Hardenas (1/6 dvit., 3/7 trit., 4 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.) ir Kawhi Leonardas (4/10 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.) po 15, Normanas Powellas 14 (1/7 dvit., 2/5 trit.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25 (10/16 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Anthony Davis 22 (10/14 dvit., 10 atk. kam.), Taureanas Prince (3/6 trit.) ir D'Angelo Russellas (2/5 dvit., 3/9 trit., 6 rez. perd.) po 13, Christianas Woodas 9 (10 atk. kam.).