UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynės tarp Maskvos „Lokomotiv“ ir Madrido „Atletico“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jose Maria Gimenezas 18-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0.

Antonas Mirančiukas 25-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Angelis Correa 31-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti. Pastarasis įveikė vartininko gynyba, tačiau smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Luisas Suarezas 41-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Joao Felixas 65-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau varžovų vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

L.Suarezas 66-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.