Anglijos futbolo grando FC „Liverpool“ krizė tęsiasi. Iškritę iš UEFA Čempionų lygos ir kaip reikiant „Premier“ lygoje Rafaelio Benitezo auklėtiniai patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę – namie pralaimėjo antros lygos atstovui „Readingui“ ir iškrito iš Futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro.

Pirmąjį mačą išvykoje FC „Liverpool“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1. Toks pat rezultatas buvo užfiksuotas ir atsakomojoje akistatoje „Anfielde“, o per pratęsimą fortūna šypsojosi „Reading“ vienuolikei, kuri 100 min. pelnė įvartį ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Rungtynėse sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie po apmaudaus 45 min. R. Bertrando įvarčio į savo vartus išsiveržė į priekį 1:0. Vis dėlto pačioje susitikimo pabaigoje, jau per teisėjo pridėtą laiką, „Reading“ komandai pavyko išlyginti rezultatą, kai 90 min. 11 metrų baudinį realizavo G. Sigurdssonas.

Pratęsime sužaidus 10 min. FC „Liverpoolį“ nokautavo pergalingą įvartį smūgiu galva pasiekęs S. Longas – 1:2.

Kitame mače „Newcastle United“ po trijų P. Lovenkrandso įvarčiųlengvai 3:0 (2:0) patiesė „Plymouth Argyle“ klubą.

Rungtynių statistika:

FC „Liverpool“ – „Reading“ 1:2 (1:0) (1:1).

Įvarčiai: 45 min. R. Bertrandas (į savus vartus) 1:0, 90 min.G. Sigurdssonas (iš 11 m. baudinio)  1:1, 100 min. S. Longas 1:2.

„Newcastle United“ – „Plymouth Argyle“
3:0 (2:0).

Įvarčiai: 10 min. P. Lovenkrandsas 1:0, 40 min. Lovenkrands 2:0, 72 min. P. Lovenkrands 3:0.