Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 4:2 nugalėjo „Brest“ futbolininkus.

Anderis Herrera 23-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 36-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Frankas Honoratas 42-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Idrissa Gueye 73-ąją minutę fantastišku smūgiu dar labiau padidino PSG komandos pranašumą 3:1.

Steve Mounie 85-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą 2:3.

Angelis Di Maria susitikimo pabaigoje taip pat pridėjo įvartį, o PSG klubas iškovojo pergalę rezultatu 4:2.