Lietuvos U-16 rinktinė tęsia savo fantastišką žygį Europos čempionate. Vilniaus Stanišausko treniruojama komanda po atkaklios ir nuožmios kovos rezultatu 54:51 įveikė bendraamžes iš Prancūzijos ir kovos finale.

Finale mūsiškės susigrums su Ispanijos bei Rusijos poros nugalėtoja.

Lietuvės demonstravo puikią gynybą: prancūzės per beveik 6 minutes trečiame kėlinyje buvo pelniusios vos 2 taškus ir tai leido mūsiškėms pirmauti rezultatu 32:25.

Vis dėlto trečiojo ketvirčio pabaigoje Prancūzijos rinktinė sužaidė geresnę atkarpą bei priartėjo iki minimumo – 33:34.

Lemiamas kėlinys tapo tikru išbandymu ir jis prasidėjo ne itin sėkmingai. Vis dėlto lietuvės atsilaikė ir pasiekė nuostabią pergalę.

Prancūzija: Sara Roumy 18, Ines Debroise, Clara Djoko ir Maia Hirsch po 6.

Lietuva: Justė Jocytė 20, Audronė Zdanevičiūtė 12, Urtė Čižauskaitė 10.