5
Antanas Kavaliauskas (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)

„Lietuvos ryto“ gynyba supančiojo „Šiaulius“

LKL čempionate „Lietuvos ryto“ krepšininkai sekmadienio vakarą iškovojo 20-ąją pergalę. Tomo Pačėso auklėtiniai namuose 79:58 įveikė „Šiaulių“ ekipą.

5

Arši kova. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių komandos neužleido viena kitai iniciatyvos ir pusantro kėlinio žaidė taškas į tašką.

Gynyba. Antrajam kėliniui persikėlus į antrąją pusę „Šiauliai“ vis dažniau pradėjo strigti vilniečių gynybos gniaužtuose. Tai „Lietuvos rytui“ leido spurtuoti ir įgauti rimtesnį pranašumą prieš ilgąją pertrauką (36:27).

Bandymas sugrįžti. Po ilgosios pertraukos šiauliečiai pradėjo mažinti savo deficitą. Vilniečiai atkuto „Šiauliams“ priartėjus iki minimumo (40:39). Tada Adas Juškevičius švystelėjo du tritaškius, vieną dvitaškį, dar vieną tritaškį pridėjo Gediminas Orelikas ir „Lietuvos rytas“ susigrąžino solidžią persvarą (51:39).

Ketvirtas kėlinys. Šio kėlinio metu „Šiaulių“ ekipa į rungtynes sugrįžti nesugebėjo. „Lietuvos rytas“ nė kiek nestabdė savo apsukų. Galiausiai svečiai palūžo vilniečiams padidinus savo atotrūkį iki 22 taškų (72:50).