Lieuvos krepšinio lygoje (LKL) susitiko iki tol dar nepralaimėję Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ klubai. Pergalę, po įnirtingos ir kietos kovos, rezultatu 68:66 iškovojo sostinės ekipa.

Dar vykstant komandų pristatymui „Lietuvos ryto“ fanai skandavo ilgamečio komandos nario, o dabar kitoje barikadų pusėje atsidūrusio Mindaugo Lukauskio vardą.

Pirmoji rungtynių pusė iki antrojo kėlinio pabaigos priklausė svečiams iš Panevėžio. Jie pirmavo didžiąją dalį laiko, o sostinės krepšininkai persvarą įgijo tik prieš didžiąją pertrauką. Nuo pirmosios rungtynių minutės „Lietkabelis“ įrodinėjo, kad pergalė prieš Kauno „Žalgirį“ jau pirmosiose rungtynėse nebuvo atsitiktinumas ir aikštės šeimininkams neleido pelnyti nei taško per pirmąsias tris susitikimo minutes.

Vėliau žaidimas išsilygino, o pirmą kartą pranašumą aikštės šeimininkai įgijo sužaidus daugiau nei 8 minutes antrajame kėlinyje, kurio pabaigoje techninę pražangą užsidirbo svečių ekipos treneris Kazys Maksvytis.

Trečiasis kėlinys žaidimą tik dar labiau išlygino, abi komandos žaidė taškas į tašką ir prieš lemiamą 10 minučių atkarpą švieslentėje degė lygus rezultatas 51:51. Jau ištiksėjus kėlinio laikui techninę pražangą užsidirbo Drew Gordonas.

Ketvirtame kėlinyje pirmavo tai viena, tai kita komanda, o nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. „Lietuvos rytas“ pirmavo 1 tašku, apsigynė, o prie baudų metimo linijos, likus žaisti apie 10 sekundžių stojo A. Gudaitis, tačiau vieną metimą prametė. G. Leonavičiaus tritaškis, galėjęs išplėšti pergalę, nebuvo taiklus.

„Lietuvos rytas“: D. Logan 22, D. Gailius 21 (7 atk. kam.), D. Gordon 11 (9 atk. kam.)

„Lietkabelis“: S. Galdikas 16, B. Madgen 11.