Kauno sporto halėje vykstančio Baltijos krepšinio lygos (BBL) taurės turnyro pirmosiose pusfinalio rungtynėse penktadienį nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos rytas" nesunkiai 117:69 (28:22, 27:13, 26:10, 36:24) nugalėjo Estijos čempionus Talino "Kalev-Cramo" krepšininkus ir tapo pirmuoju finalo dalyviu.

Nugalėtojams Milkas Bjelica pelnė 19 taškų, Donatas Zavackas - 17, Aronas Beinsas (Aronas Baynes) - 16, Martynas Gecevičius - 13, Bojanas Popovičius - 12, Steponas Babrauskas ir Artūras Jomantas - po 10.

Talino ekipoje Markas Rysas (Marko Riis) surinko 21 tašką, Gertas Dorbekas - 17, Tanelis Kurbas - 11.

Estijos komanda Lietuvos ir Baltijos krepšinio čempionams priešinosi tik pirmajame kėlinyje. Estai porą kartų buvo išsiveržę į priekį 6:2, 20:19, bet po 10 žaidimo minučių atsiliko 22:28. Antrajame kėlinyje "Lietuvos rytas" ėmė tolti nuo varžovų. Prieš ilgąją pertrauką Vilniaus klubas pirmavo 55:35, po trijų ketvirčių turėjo 36 taškų pranašumą 81:45, o ketvirtajame kėlinyje "Lietuvos ryto" persvara buvo pasiekusi 50 taškų ribą 113:63.

Antrajame pusfinalyje taip pat penktadienį susitinka Kauno "Žalgiris" ir Latvijos čempionė Ventspilio "Ventspils" (Latvija) komanda.