Martynas Echodas buvo neatpažįstamas, o Vilniaus „Lietuvos rytas“ po sunkios kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Vilniečiai išvykoje 75:69 vos neprisižaidė su Prienų „Birštono-Vytauto“ ekipa.

Prastas rungtynes sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias „Betsafe-LKL“ žaidėjas M. Echodas. Aukštaūgis per 20 žaidimo minučių pelnė 4 taškus, sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Rezultatyviausias rungtynes nuo pat 2011 metų vasario mėnesio sužaidė „Vytauto“ puolėjas Tadas Klimavičius.

Pirmajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo apylygiai, o ketvirtį 6 taškais be atsako baigę vilniečiai pirmavo (20:17). Antrajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ buvo pabėgęs 13 taškų persvara, tačiau susiėmę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką rezultatą išlygino – 36:36.

Po ilgosios pertraukos nė viena komanda rungtynių eigos neperlaužė, o prieš lemiamą ketvirtį minimaliu skirtumu pirmavo svečiai (61:60). Ketvirtajame kėlinyje „Vytautui“ pritrūko jėgų ir pergalę šventė vilniečiai – 75:69.