0

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsiėmė paguodos prizą. Mažajame VTB Vieningosios lygos finale vilniečiai 91:83 (29:26, 18:10, 20:11, 25:36) pranoko Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandą ir turnyre užėmė trečią vietą.

Tai jau antrasis šio sezono „Lietuvos ryto“ bronzos medalių komplektas tarptautiniuose turnyruose. Primename, jog Europos taurėje Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai taip pat liko treti.

„Lietuvos rytas“: J.Valančiūnas 15, S.Babrauskas 13, R.Seibutis 12, V.Dilys ir P.Samardžiskis 11, A.Jomantas 10.

„Lokomotiv-Kuban“: J.Massey 22, N.Šabalkinas 19, A.Traore 11, M.Šeleketo 10.

Komandos žaidė kur kas labiau atsipalaidavusios nei pusfinalyje. Tai atsispindėjo ir rezultate - tiek „Lietuvos rytas“, tiek „Lokomotiv-Kuban“ nesunkiai rinko taškus. Vien per pirmąjį ketvirtį ekipos buvo pelniusios 55 taškus - 29:26. Kurį laiką mačas vyko minėtuoju scenarijumi, bet baigiantis antrajam kėlinukui „Lietuvos rytas“ sustiprino veiksmus gynyboje ir prieš ilgąją pertrauką gerokai pagerino nuotaiką sau ir gerbėjams - 47:36.

Po pertraukos įsibėgėjęs „Lietuvos ryto“ traukinys buvo vis sunkiai sustabdomas - vilniečių pranašumas augo kaip ant mielių ir pasiekė dvidešimties taškų žymą (62:42). Sukaupę saugią persvarą prieš lemiamą mačo dalį (67:47), paskutinėje rungtynių atkarpoje A.Džikičiaus auklėtiniai nesunkiai išsaugojo pergalę savo rankose.