„Lietuvos rytas“ išvykoje nukovė „Neptūno“ komandą

„Lietuvos ryto“ ekipa privertė Klaipėdos „Neptūną“ patirti pirmąjį pralaimėjimą LKL čempionate. Užtikrintai žaidę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai aikštelės šeimininkus įveikė 73:65.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: A.Juškevičius, M.Gecevičius, T.Leslie, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas.

Svečiai užtikrintai pradėjo rungtynes ir po M.Gecevičiaus bei G.Oreliko taškų pirmavo 5:0. „Neptūnui“ nesisekė pataikyti tolimų metimų, vilniečiai toliau išlaikė pranašumą - 12:6 (5 min.).

T.Leslie perėmė kamuolį, o amerikietį bandęs sustabdyti D.Gailius buvo nubaustas nesportine pražanga. Amerikietis realizavo abu baudos metimus - 12:19.

Puikiai žaidžiantis G.Orelikas pataikė ketvirtą tolimą metimą (22:12, 8 min.).

„Lietuvos ryto“ ekipos treneris V.Šeškus jau pirmajame kėlinyje suteikė šansą pasireikšti K.Natiažko ir B.Baronui. Vilniečiai pirmavo 24:18 (10 min.).

Po rezultatyvaus ketvirčio komandų puolimas sustojo - 27:24 (15 min.). Sostinės klubą į priekį truktelėjo į aikštę grįžęs G.Orelikas (31:26). T.Leslie rezultatyviai užbaigė ataką, iki kėlinio pabaigos rezultatas nepasikeitė - 33:26.

A.Kavaliauskas galingu dėjimu sudrebino „Neptūno“ krepšį, M.Gecevičius pelnė dvitaškį (40:26, 23 min.). „Lietuvos rytas“ toliau išlaikė persvarą. A.Juškevičius ir G.Orelikas smeigė po tritaškį (47:34). Svečiai surengė įspūdingą ataką - greitai į puolimą nubėgęs A.Juškevičius atliko perdavimą A.Kavaliauskui, kuris dar kartą išbandė lanko tvirtumą. Po trijų kėlinių vilniečiai pirmavo 51:40.

Sostinės klubas užtikrintai žaidė ir paskutinėje susitikimo dalyje. V.Šeškaus ekipos iš vėžių neišmušė ir penktoji A.Kavaliausko pražanga. „Lietuvos rytas“ atlaikė klaipėdiečių bandymus priartėti ir triumfavo 73:65.