Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) baigėsi reguliarusis sezonas. Paskutinėse nukeltose rungtynėse Lietuvos čempionių titulą ginančios Kauno raj. „CASCADA-HC Garliava SM“ namuose susitiko su Vilniaus „Egle“. Šios rungtynės lėmė, kuri komanda užims 2 vietą reguliariajame sezone.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Garliavos“ komanda, kuri pirmame kėlinyje pirmavo 3-4 įvarčių persvara. Tačiau po pertraukos iniciatyvą perėmė „Eglė“ ir vilnietės iškovojo svarbią pergalę rezultatu 37:33 (16:19). Pergalė „Eglei“ lėmė antrą vietą reguliariajame sezone, garliaviškės liko ketvirtoje pozicijoje.

Nugalėtojoms net trys rankininkės – Rita Repečkaitė, Inesa Verbovik ir Aušra Šponė pelnė po 8 įvarčius. Šeimininkių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 12 įvarčių surinkusi Karolina Sparnauskaitė, 8 įvarčius įmetė Kamilė Bušaitė.

Reguliariojo sezono nugalėtojomis tapo Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės. Žalgirietės užsitikrino tiesioginį kelialapį į čempionato pusfinalį. 2-7 vietas užėmusios komandos atkrintamąsias pradės nuo ketvirtfinalio etapo.

„Eglės“ rankininkės ketvirtfinalyje susitiks su septintoje vietoje likusia „Molėtų“ komanda. Trečią vietą reguliariajame sezone užėmęs Vilniaus SM „Tauras“ rungtyniaus su šeštoje pozicijoje Šiaulių „Dubysa“, o „Garliava“ žais su penktą vietą užėmusia Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ komanda.

LMRL ketvirtfinaliai prasidės balandžio 6 d. Molėtuose, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Atsakomosios rungtynės numatytos balandžio 13 d.