Europos moterų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė Kauno sporto halėje vykstančiame draugiškame trijų komandų turnyre trečiadienį 62:72 (18:15, 14:10, 21:26, 9:21) pralaimėjo Europos čempionėms Rusijos krepšininkėms.

Mūsų šalies komandai Eglė Staknevičienė pelnė 15 taškų, Sandra Valužytė - 14, Aušra Bimbaitė - 11, Agnė Abromaitė - 10.

Lietuvės pirmavo didžiąją rungtynių dalį. Po pirmojo kėlinio jos turėjo trijų taškų persvarą 18:15, iki ilgosios pertraukos padidino skirtumą iki septynių taškų 32:25, o trečiajame kėlinyje mūsiškių persvara padidėjo iki dešimties taškų 47:37. Iki ketvirčio pabaigos rusės sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 51:53, o ketvirtojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį 56:54. Perėmusios iniciatyvą į savo rankas Europos čempionės ėmė tolti ir iškovojo antrąją pergalę, tapdamos turnyro nugalėtojomis.

Vieną pergalę iškovojusios lietuvės turnyre užėmė antrąją vietą. Trečioji pozicija atiteko du pralaimėjimus patyrusiai Europos vicečempionei Ispanijos komandai.

Lietuvės nugalėjo ispanes 87:77, o rusės įveikė Senojo žemyno vicečempiones 75:71.

Europos moterų krepšinio čempionatas vyks Latvijoje birželio 7-20 dienomis. Lietuva žais C grupėje su Rusija, Turkija ir Serbija.