2013 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos turnyro antrosiose C grupės rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 68:79 (22:25, 12:15, 19:13, 23:18) pralaimėjo Slovėnijos komandai.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 37:37, o po trijų ketvirčių atsiliko 50:56. įpusėjus ketvirtajam kėliniui, slovėnių pranašumas buvo padidėjęs iki 13 taškų 71:58, o, likus 3 min. 10 sek., komandas skyrė 14 taškų 74:60.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje mūsų šalies komandoje rezultatyviausiai žaidė Gintarė Petronytė. Ji pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Giedrė Paugaitė ir Sandra Linkevičienė pridėjo po 10 taškų, Eglė Šulčiūtė surinko 9, Marina Solopova - 5, Kristina Vengrytė - 4, Gabrielė Gutkauskaitė ir Inesa Visgaudaitė - po 3, Kamilė Nacickaitė - 2.

Antrąją pergalę iškovojusiai Slovėnijos komandai Teja Oblak pelnė 19 taškų, Maja Erkič - 13, Nika Barič - 12.

Lietuvės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 25-40 ir suklydo 21 kartą.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais birželio 20 dieną namuose su Slovakijos komanda.