Pasaulio sportinės gimnastikos taurės varžybose sužibėjo Lietuvos atstovas Tomas Kuzmickas. Baku, Azerbaidžane, vykstančiame etape 21-erių T. Kuzmickas triumfavo laisvųjų pratimų finale.

Varžybų nugalėtoju lietuvis tapo surinkęs 14.166 balo. Antrą vietą užėmė Baltarusijos gimnastas Pavelas Bulovskis (14.000), trečią – japonas Naoto Hayasaka (13.900).

Geriausiai kvalifikacijoje pasirodęs (14.266 balo) azerbaidžanietis Muradas Agharzajevas finale liko penktas (13.300). T. Kuzmickas į finalą pateko su antru rezultatu (14.066 balo).

Taip pat šeštadienį vykusiame pratimų ant lygiagrečių finale T. Kuzmickas surinko 13.000 balo ir užėmė šeštą vietą. Pirmą poziciją šioje rungtyje iškovojo kinas Lu Rongbingas (15.133).

Sekmadienį T.Kuzmickas dalyvaus pratimų ant skersinio finale.