Lietuvos futbolo rinktinė taikai sužaidė su Kazachstanu

Trečiadienį Turkijoje buvo sužaistos pirmosios 2014 metų draugiškos Lietuvos rinktinės rungtynės, kuriose buvo sužaista taikiai su Kazachstanu.

"Mardan" stadione Igorio Pankratjevo vadovaujama rinktinė rungtynių pradžioje turėjo įgijusi pranašumą, tačiau varžovams iš Rytų pavyko išplėšti lygiąsias, 1-1.

Pirmasis kėlinys prasidėjo lietuvių dominavimu. Jau nuo pat pirmos minutės kamuolys buvo kontroliuojamas varžovų aikštės pusėje, o 4-ąją minutę Gediminas Vičius po pakelto Mindaugo Kalono kampinio išvedė rinktinę į priekį.

Po įvarčio žaidimas tapo apylygis ir abi komandos neturėjo itin pavojingų progų, nors kiek vėliau kazachai kelis kartus pabandė iš toli nuginkluoti Giedrių Arlauskį, bet nesėkmingai.

Per kitas 45 minutės taip pat neišvydome itin atakuojančio futbolo, o Kazachstano rinktinės futbolininkai ir toliau bandė išlyginti rezultatą.

69-ąją minutę varžovams pasiekti savo tikslą pavyko ir po tikslaus perdavimo iš krašto pasižymėjo Nurbolas Zhumaskaliyevas.

Per likusį laiką kazachai ir toliau kontroliavo kamuolį aikštėje. Lietuviai kelis kartus turėjo progų pasižymėti po kontraatakų, tačiau galutinis rezultatas liko 1-1.

Lietuva: Giedrius Arlauskis, Gediminas Vičius, Egidijus Vaitkūnas, Tadas Kijanskas, Marius Žaliūkas, Lukas Spalvis, Mindaugas Kalonas, Fedor Černych, Mindaugas Panka, Arvydas Novikovas, Valdemar Borovskij.

Kazachstanas: Andrey Sidelnikov, Genrikh Shmidtgal, Viktor Dmitrenko, Baurzhan Jolchiyev, Andrey Finonchenko, Maxat Baizhanov, Alexey Chshoyotkin, Dmitiy Shomko, Konstantin Engel, Valeriy Korobkin, Yuriy Logovinenko.

Rezultatas:

Lietuva 1 - 1 Kazachstanas

4' [1 - 0] G.Vičius

69' [1 - 1] N.Zhumaskaliyevas