10
Lietuva – Čekija (nuotr. FIBA)

Helsinkyje vykstančiame Europos jaunimo iki 20-ties metų krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė ketvirtfinalyje 79:69 palaužė Čekijos bendraamžius.

10

Rungtynių pradžia buvo sunki ir iki didžiosios pertraukos komandos žaidė taškas į tašką. Lietuviams truktelti pavyko trečiojo kėlinio pradžioje, kai mūsiškiai atitrūko dviženkliu skirtumu.

Nors čekai ir bandė vytis, lietuviai šaltakraujiškai laikė susikrautą pranašumą ir neleido varžovams priartėti iki pat rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausi lietuvių gretose buvo po 12 taškų pelnę M. Normantas, M. Sajus ir E. Echodas, kuris dar atkovojo 11 kamuolių. 11 taškų pridėjo L. Birutis, 10 sumetė K. Žemaitis. Net 14 kamuolių atkovojo ir tris taškus pelnė R. Miniotas.

Čekijos komandos gretose daugiausiai 13 taškų pelnė V. Pulpanas, po 12 pridėjo S. Purslas ir K. Chalopouka, 11 sumetė J Pototcekas.

Raktu į pergalę tapo kova dėl atšokusių kamuolių, kurią lietuviai laimėjo net 53:31