2014 metų žiemos olimpinių žaidynių sostinėje Sočyje (Rusija) vykstančių pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovai Tomas Kaukėnas ir Karolis Dombrovskis užėmė atitinkamai 89-ąją ir 101-ąją vietas.

Nugalėjo nė karto šaudykloje nesuklydęs prancūzas Martenas Furkadas (Martin Fourcade) - 25 min. 17,3 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Jevgenijus Ustiugovas (+42,3 sek., 1 baudos ratas), o trečiąją - norvegas Henrikas L'Abė-Lundas (Henrik L'Abee-Lund, +51 sek.; 0).

22-ejų metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti du baudos ratus (0+2), nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 20 sek., o net šešis kartus šaudykloje suklydęs 21-erių metų Karolis Dombrovskis - 9 min. 17,8 sek.

Iš 102 startavusių biatlonininkų finišo nepasiekė vienas.

Pasaulio taurės nugalėtojo titulą jau užsitikrinęs M. Furkadas po 23 lenktynių iš 26 turi 1132 taškus. Antrąją vietą užima norvegas Emilis Heglė Svendsenas (Emil Hegle Svendsen), surinkęs 751 tašką. Trečiąją vietą užima slovėnas Jakovas Fakas (694 tšk.).

T. Kaukėnas (52 tšk.) tarp 100 klasifikuotų biatlonininkų žengia 62-as.