Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    .......Dar nebuvo karo,o kiek žmonių negavo kompensuojamųjų vaistų,nes kažkuris apsurdikaškai neatitinka kažkokių kriterijų pvz:nuo vėžio ir panašiai:,o kurie bandė gauti vaistų susidūrė su baisia biurokratiją,teismais ar tai normalu,kad gauti labai brangiai kainuojančius, reikia kovoti su liga pačiam bei šeimos nariams ir dar teismais,o dabar dar norite apkrauti MOKESČIŲ VISOKIAUSIŲ NAŠTA ir t.t ir panašiai 
                    
    
  
                                     Is kur gauti piningu  gynybai ,visi patarimai geri .  
                    
    
  
                                    ESO 200 milijonų žmonių surinktų apgaule pinigų gali skirti gynybai, vokiečių  brigados įkūrimui. Gal žmonės neprieštarautų.
                    
    
  
                                    Savo atlyginimus sumažinkit ir bus pinigų karinę techniką nupirkti 
                    
    
  
                                    pakratykit  turcius  ka  jiem  ju  turtai   nerupi
                    
    
  
                                     Gynybos mokestį. Aš esu pensininkė, ir iš vienos pensijos sunkoka. Sutikčiau sumokėti Kas mėnesi po 50 Erų. Ir visi Lietuviai kur begyventu ,kuriems brangi mūsų Tėvynė ,vaikų vaikaičių ir pačių gyvenimas, tai privaloma daryti . Ir dirbantys taip pat .Kodėl mes remiame kitas šalys ir remsime . Bent jau patys rūpinkimės ,nepamiršti reikia kaimų. Nei kur slėptis ,nei ko valgyti neturėsime .Reikia ne ruoštis karui , o galvoti apie tai kokie baisumai dedasi Pasaulyje . Reikia to mokesčio ,gal kitaip pavadinti . Pagarbiai
                    
    
   @Tiesiog
                Kai tris ,  matyt ,matyt pensijas gaunat ,galite atiduoti .vistiek vagiu sutve i savo kišenes susides 
                    
    
  
                                    Ukraina gal atiduos milijardą, kuri ten sukisot
                    
    
  
                                    Reikia kėkvienam lt. piliečiui nupirkti po mauzerį.ir virš 150 šovinių.tegul patys sprendžia,kas kelia grėsmę šalies saugumui.
                    
    
   @Saugumas
                Po kalasa... 
                    
    
  
                                    Vien tik kalėdinės eglės kiek kainuoja???O siaip tai reik rimto prietaiso jų galvom persviesti ir neutralizuoti...
                    
    
  
                                    Maziau tegul sutve vagia tai viskam uzteks
                    
    
  
Lietuvoje norima didesnio saugumo, bet neatsakytas esminis klausimas: iš kur gauti pinigų kariuomenei?