Antrąją Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio Erzurume (Turkija) dieną startavo būrys lietuvių – 4 biatlonininkai ir 3 slidininkai.

Biatlonininkų tarpe aukščiausią poziciją užėmė Ana Jesipionok – merginų biatlono 6 km sprinte ji suko tik vieną baudos ratą ir finišavo 24-ta (20 min. 10,0 sek.) iš 46 sportininkių. Ramintai Dindaitei (21 min. 29,3 sek.) teko įveikti 4 baudos ratus, ji užėmė 36-tą vietą. Nugalėtoja tapo prancūzė Camillė Bened (17 min. 42, sek.; 1 baudos ratas). Vaikinų biatlono 7,5 km sprinte abu Lietuvos atstovai pasirodė panašiai. Tarp 51 finišavusio sportininko Jokūbas Mačkinė (22 min. 32,2 sek.; 2 baudos ratai) užėmė 28-tą poziciją, Nikita Romanovas (22 min. 40,2 sek.; 3 baudos ratai) buvo 30-tas. Aukso medalį iškovojo čekas Vitezslavas Hornigas (19 min. 46,9 sek.).

Antrąją žaidynių dieną dar kartą startavo slidininkai, šį kartą slidinėjimo laisvuoju stiliumi distancijose. Vaikinų 10 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi lenktynėse Ąžuolas Bajoravičius (25 min. 22,5 sek.) tarp 54 dalyvių finišavo 34-as, o Deimantas Kliševičius (25 min. 38,2 sek.) – 39-as. Čempionu tapo rusas Andrėjus Nekrasovas (21 min. 37,3 sek.).

Merginų 7,5 km slidinėjimo lenktynėse laisvuoju stiliumi dalyvavusi lietuvė Martyna Biliūnaitė (23 min. 58,1 sek.) užėmė 39-ą vietą, o nugalėtoja tapo rusė Kristina Kuskova(19 min. 13,3 sek.).