Ketvirtadienį sužaistos likusios penkerios ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro dešimtojo turo rungtynės.

Ketvirtąjį pralaimėjimą patyrė ir į trečią vietą aštuonių komandų B grupėje smuktelėjo Simo Jasaičio Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) klubas, svečiuose po pratęsimo 81:88 nusileidęs ketvirtąją pergalę iškovojusiai Romos "Lottomatica" (Italija) ekipai.

Net 38 minutes žaidęs S. Jasaitis svečiams pelnė tik 5 taškus, tačiau po krepšiais atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3 bei vienintelį mestą dvitaškį.

B grupėje pirmauja visus dešimt susitikimų laimėjęs absoliutus lygos lyderis Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubas su dviem lietuviais, o į antrą vietą su šešiom pergalėm pakilo Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) penketukas.

Kitose grupės rungtynėse ketvirtadienį ketvirtąją pergalę iškovojo Malagos "Unicaja" (Ispanija) krepšininkai, namuose 73:67 įveikę Zagrebo "Cibona" (Kroatija) ekipą.

Ketvirtadienio rungtynių statistika:

"Lottomatica"        -        "Maccabi Elite"               88:81
"Unicaja"            -        "Cibona"                      73:67

Šeštąjį pralaimėjimą A grupės turnyre patyrė penktojoje pozicijoje esanti Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) komanda su trimis lietuviais, ketvirtadienį namuose 64:73 nusileidusi aštuntąją pergalę iškovojusiam ir antroje vietoje esančiam Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) klubui, kuriame nežaidė traumą besigydantis Arvydas Macijauskas.

Donatas Slanina Lenkijos čempionams pelnė 7 taškus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 20 su puse minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 2 dvitaškius iš 3.

7 minutes žaidęs Tomas Pačėsas prametė tritaškį ir sugriebė 1 kamuolį, o 6 minutes aikštėje praleidęs Tomas Masiulis prametė abu dvitaškius.

Vienvaldžiais A grupės lyderiais su 9 pergalėmis lieka vietą antrajame varžybų etape užsitikrinę Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) krepšininkai.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse A grupėje Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubas svečiuose 71:67 įveikė Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) penketuką, o Maskvos "Dinamo" (Rusija) komanda varžovų aikštėje 101:80 sutriuškino Bolonijos "Climamio" (Italija) ekipą.

Le Mano "Sarthe"     -        "Efes Pilsen"                 67:71
"Prokom Trefl"       -        "Olympiacos"                  64:73
"Climamio"           -        Maskvos "Dinamo"              80:101