Sombathėjaus „Falco“ ekipa, kurioje rungtyniauja Arnas Kazlauskas, Vengrijos krepšinio pirmenybėse 77:71 (17:19, 19:16, 11:17, 30:19) palaužė Kęstučio Marčiuliono atstovaujamą Kečkemėto „Univer KSE“ komandą.

A.Kazlauskas aikštėje praleido 27 minutes, prie pergalės pridėjo 6 taškus (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir kartą prasižengė.

Winsome‘as Frazieris (9 atk. kam.) ir Laszlo Kalmanas nugalėtojams pelnė po 14, Donaldas Wilsonas - 13 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose K.Marčiulionis per 23 minutes pasižymėjo 6 taškais (2/4 tritaškių, 0/1 dvitaškių), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

Michaelas Dale‘as (7 atk. kam.) ir Krisztianas Wittmannas atitinkamai surinko 22 ir 16 taškų.