Pirmą kartą surengtame Europos jaunių  žvaigždžių mače  Katovicuose (Lenkija) "Mėlynoji" komanda, kuriai atstovavo Jonas Valančiūnas ir Augustas Pečiukevičius, 77:75 (19:18, 19:20, 18:21, 21:16) įveikė "Baltąją" ekipą su Sauliumi Kulviečiu.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Lietuvos jaunių rinktinės vidurio puolėjas 17-metis 209 cm ūgio J. Valančiūnas. Jis per 30 min. pelnė 18 taškų (dvitaškiai 7/18, baudos 4/6), atkovojo net 19 kamuolių, blokavo 3 metimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. 17-metis 190 cm ūgio gynėjas A. Pečiukevičius per 22 min. surinko 9 taškus (dvitaškiai 3/8, tritaškiai 1/2), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

"Mėlynojoje" komandoje 12 taškų surinko juodkalnietis Nemanja Radovičius (9 atk. kam.), 11 taškų pridėjo serbas Lazaras Radosavljevičius.

"Baltojoje" komandoje rezultatyviausiai žaidė vokietis Filipas Noimanas (Philipp Neumann). Jis pelnė 14 taškų. Kroatas Toni Prostranas (7 klaidos) surinko 13 taškų, o serbas Dejanas Muslis pridėjo 10 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. 18-metis 199 cm ūgio puolėjas S. Kulvietis per 22 min. pelnė 4 taškus (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 0/2), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 38:38, o po trijų ketvirčių trijų taškų pranašumą turėjo "Baltoji" komanda. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 min. 30 sek., "baltieji" pirmavo 66:63, bet "mėlynieji" laimėjo atkarpą 12:0 (keturis taškus pelnė J. Valančiūnas) ir, prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei, įgijo devynių taškų pranašumą 75:66. Likus 45 sek., po A. Pečiukevičiaus dvitaškio "Mėlynoji" komanda pirmavo 77:69. Per likusį laiką "baltiesiems" pavyko tik sumažinti skirtumą.

Katovicuose vyksta 36-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynės. Penktadienį dėl kelialapių į pusfinalius kovos Turkija ir Graikija bei Slovėnija ir Kroatija.