Lietuviai šeimininkauja Latvijos čempionate

Darius Lelėnas vienu įvarčiu, o Darius Pliskauskas dviem rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie Liepojos „Metalurgs“ klubo pergalės rezultatu 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) per pirmąsias Latvijos atvirojo „Samsung premjerliga“ ledo ritulio čempionato finalo serijos su Uogrės ASK rungtynes.

Po D. Lelėno įvarčio (36:08), kuriam rezultatyvų perdavimą atliko D. Pliskaukas, aikštelės šeimininkai pirmavo 3:1.

Beje, antrojo kėlinio pradžioje (24:02) D. Lelėnas už nesportišką elgesį gavo 10 baudų minučių.

Antrąjį rezultatyvų perdavimą D. Pliskauskas atliko trečiojo kėlinio viduryje (52:16), o įvartį į svečių vartus įmušė Andrejus Smirnovas.

Antrąsias Latvijos ledo ritulio pirmenybių finalo serijos iki 4 pergalių rungtynes komandos žais penktadienį ASK arenoje.

D. Lelėnas šį sezoną per 45 rungtynes pelnė 32 įvarčius ir pagal šį rodiklį pirmauja Latvijos čempionate. Lietuvis dar atliko 27 rezultatyvius perdavimus ir rezultatyviausių žaidėjų sąraše su 59 taškais atsilieka tik nuo ASK veterano Aleksandro Kerčiaus, kuris turi net 80 taškų (27 įvarčiai ir 53 rezultatyvūs perdavimai). D. Pliskauskas su 48 taškais (14 įvarčių ir 34 rezultatyvūs perdavimai) per 40 rungtynių sąraše užima 9-ąją vietą.